daszki modulowe

Daszki modułowe:

W naszej ofercie znajdują się również wysokiej jakości daszki modułowe. Do cech charakterystycznych tego typu rozwiązań zaliczyć należy swobodną możliwość łączenia poszczególnych elementów.

Ramiona daszków modułowych produkowane są z tworzyw sztucznych. Na rynku znaleźć można m.in. daszki wykonane z poliwęglanu komorowego lub poliwęglanu litego.

Należy przy tym zaznaczyć, że modułowe daszki nad drzwi mogą być wykorzystywane jako pojedyncze (o szerokości 100, 120 i 150 cm) oraz mogą być łączone ze sobą za pośrednictwem specjalnych modułów. Wykorzystanie tego typu rozwiązań pozwala na uzyskanie dowolnej długości zadaszenia balkonów, tarasów i bram garażowych.

Promienie UV

Płyty poliwęglanowe posiadają filtr UV, co uodparnia samo zadaszenie na przebarwienia w wyniku działania promieniowania słonecznego.

Osłona Twoich Drzwi i okien

Zadaszenia chronią drzwi przed niekorzystnymi warunkami atmosferycznym, takimi jak wiatr, deszcz czy nawet grad. Niektórzy z producentów i dystrybutorów drzwi wymagają zamontowania zadaszenia, aby udzielić gwarancji.

Konstrukcja

W skład zestawu zadaszenia modułowego wchodzą:

- zestaw ramion (wsporników) z tworzywa sztucznego w kolorze szarym i czarnym,
- płyty z poliwęglanu komorowego o grubości 5 mm lub płyta z poliwęglanu litego 3mm
- listwy aluminiowe przyścienna i zamykająca,
- wkręty do montażu

W przypadku montowania daszku na ścianę ocieploną styropianem konieczny jest zakup kołków o długości odpowiedniej do zastosowanego docieplenia.

Konserwacja i Czyszczenie

Daszki można czyścić wodą pod ciśnieniem, woda z mydłem i miękką szmatką, jeżeli zaszłaby taka potrzeba; w większości przypadków (w zależności od miejsca zamontowania) daszek czyścić będzie się sam podczas opadów deszczu. Należy pamiętać o usuwaniu z zadaszenia nadmiaru śniegu

W celu uzyskania szczegółowych informacji zapraszamy do kontaktu. Chętnie odpowiemy na wszystkie pytania i pomożemy Państwu w wyborze odpowiedniego zadaszenia drzwi.

Zapraszamy!