foto tworzywa

Firma NOL-PLEX z siedzibą w Tychach to prężnie rozwijający się dystrybutor płyt z tworzyw sztucznych: poliwęglanu komorowego i litego, plexi, PCV spienionego, polipropylenu kanalikowego, PCV trapezowego i innych. W naszej ofercie znajdą Państwo również szeroki wachlarz akcesoriów do montażu: profile różnego typu, uszczelki, taśmy itp. Materiały te świetnie sprawdzają się w inwestycjach na skalę przemysłową jak i indywidualnych projektach. Naszymi atutami prócz materiałów najwyższej jakości są: darmowe fachowe doradztwo, transport na terenie całego kraju, szybkość realizacji zamówień oraz formatowanie zamówionych płyt w cenie zakupu.

Wyróżnia nas możliwość sprzedaży płyt w określonym wymiarze dzięki współpracy z cenionymi na polskim rynku producentami. Indywidualne podejście do klienta oraz atrakcyjne podlegające negocjacjom ceny czynią z nas partnera godnego Państwa zaufania.

 

ico jakosc

Jakość
Oferujemy najlepszej jakości materiały produkowane przez renomowanych producentów, które posiadają niezbędne certyfikaty i stosowane są z powodzeniem od wielu lat.

 Jeśli jesteś zainteresowany
skorzystaniem z oferty tworzyw sztucznych - Zapraszamy do współpracy

ico tel  605 723 986